SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten 2 opel corsa 1.4 sport dhe 1.2 enjoy nga Ch
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
105549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten opel corsa nga ch 1.4 sport dhe 1.2 enjoy 2003 me libra servisi Full ekstra me klim abs esp asr centrall hidraulik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim Artiol Gentaa
Prishtinë
045556045
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »