SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1994
ID e produktit :
105559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 2.5 tdi dizel regjistrim deri shtator 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lumi
Peja
044/049 141 384
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »