SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rover 75 2.0 disel
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '15
Lloji :
Rover 75
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
33,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
105577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rover 75 disel 2.0 mundsi ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vissar
Drenas
049666791
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »