SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
eskavator Hitachiex450
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '15
Lloji :
Isuzu Truck
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
9,000
Motori (kubik) :
400.00
Viti :
2000
ID e produktit :
105582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eskavator Hitachiex450 shitet në gjendje shume te mire me dokumenta të rregullta shume i madhe 47tone.viti 2000 ka punuar pake në shqiperi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
elbar
00355698336210
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »