SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat viti 2011 dizel 2.0 TDI automatik tiptronik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:05
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
105587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes vw pasat viti i prodhimit 2011 dizel 2.0 TDI , Automatik tiptronik Posedon: klim tronik , Novigacion, tempomat , bordkompjute , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , fellne te aluminit ne gjendje teknike shum shum te mir , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044213279


Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00h
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »