SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
X6-4.0---2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt
Lloji :
BMW X6
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
105622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
X6 -4.0---2011
Zeder Ne Timon (kunder Vjedhjes se vetures 100 % )
Ne gjendje Perfecte
Kontaktoni ne E-mail Ceshko@un.org ose
VETEM NE VIBER 0038649212191 00381655626800
Informata rreth publikuesit
ceshko
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »