SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY MAXI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
820
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
105626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW CADDY MAXI
1.6 TDI
VITI 08.2011
KM 220.000
KLIMTRONIC
SERVO
ABS
HAPJE GJAMAVE ELEKTRIK
TIMON ME PULLA PER DIRIGJIM ZERI
RADIO CD RC 310
AUTO HOLD
DYER 4
ULSE 2
ME LIBER SERVISI ME GARANCION KILOMETRAZHA
SERVISI I FUNDIT ME 220.000 KA SERVISIN SET RRYPI POMP UJI ME SHPANERA TE NDRRUAR NE SERVIS TE AUTORIZUAR NE VW NE GJERMANI
I DOGANUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
Informata rreth publikuesit
Besnik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »