SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAMIONA DAF 430 + Rimorkio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
550,000
Motori (kubik) :
430.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues
ID e produktit :
105653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DAF i ruajtun i doganuar dhe homologim 044-186-350
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
044186350
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »