SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion DAF 410 EURO 5 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
790,000
Motori (kubik) :
410.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
105658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamion DAF 410 EURO 5 2007
044 -186 - 350
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
044186350
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »