SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Gjipi Merceded G300
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1985
ID e produktit :
105665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Gjipi Mercedes G 300Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pejë
044627981
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »