SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
urgjent golf 3
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
105681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent Shes golf 3 1.9 tdi regjistrim 15.06.2016 4 dyer ne gjendje te rregullt servisin e kryer per me shum info kontakto ne tel ndrrim i mundshem 044 141 573 049 806 688
Informata rreth publikuesit
Arlind
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »