SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi Q5 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '15
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
105682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi Q5 3.0 TDI Viti 2009 1 vit regjistrim Vetura posedon: Klimatronik Panoram Free DVD Ulset e para dhe te mramat me ngrohje LED para dhe mbas Xenon Bixenon Senzora parkimi Pasqyret me ngrohje dhe palosje Xhamat e zi dhe perde Komanda dhe shpejtsi ne timon etj Ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
M
Pejë
049666566
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »