SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 3 1992 1.6 benzin ne gjendje shum te mir numri kontaktues si ne viber dhe kshtu online 24h +38649864142
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1992
ID e produktit :
105693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 3 ne gjendje shum te mir rks 8 muj regjistrim gomat e dimrit te reja gjithqka ne rregull baj edhe ndrrimePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arton
Prishtinë
049864142
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »