SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3 1.9disel i thjesht
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
105694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 3 1.9 disel per me shum info 045315068+viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prizren
045315068
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »