SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford transit dizell viti 2007
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2007
ID e produktit :
105715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford dizell I pa dugana gjendje shum te mir pa sa ka ardh Kosovo gjendje profekte vec 210 mi as ni defekte sa ka ardh kosove Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burhani
Pejë
38649322289
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »