SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 TDI.. 6 shpejtsi.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
105740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 TDI (DI) te kuqe .. 6 shpejtsi.. 1 vjet regjistrim .. viti 2000 vetura osht ne gjendje perfekte .. ka felge shum te mira..ne kosov osht dora par..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
halit
Gjilan
049/044125724
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »