SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 tdi 4 motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
105749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 tdi me dy tkuqe 1.9 dizel Ne gjendje shum te rregullt Viber +37744547979 +38649826095

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albrim vehapi
Prizren
044547979 049826095
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »