SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 200D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
105750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregullt posedon ABS,2 par goma te veres dhe te dimrit poashtu me fellne te aluminit.
Ka regjistrim edhe 10 muaj. Eshte Diesel fabrikisht
Informata rreth publikuesit
Esat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »