SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iveco 1992
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
Lloji :
AC Cobra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
ID e produktit :
105774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iveco kombi per transport te mallrave i ardhur nga zvicrra ngritet ne 3 vendePostuar nëpërmjet celularit.

049-243-476
Informata rreth publikuesit
eldin
Lipjan
049243472
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »