SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf4
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
105781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9TDi ne gjendje perfekte me krejt serviset e kryera per me shum na kontaktoni ne 04417952

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pune
Prishtinë
044 179 521
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »