SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Merzdes vito 111
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,900
Motori (kubik) :
111.00
Viti :
2006
ID e produktit :
105791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ndrrohet merzedes vito i 2006 107900 km me rks Gomat e reja frenat e ri komplet me servise i pa vozitur ne kosov fare i ardhur nga zvicrra .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Pejë
044668511
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »