SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 sw 2.0 hdi 100kv/136ps
Çmimi :
€6,499.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,560
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
105828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407 sw 2.0 hdi 100kv/136ps dizel e po sa ardhur nga zvicra e regjistruear në rks posedon :klimatronik,abs,tiptronikautomatik,tempomat,speed limited,xhama elektrik,pasqyre elektrike,panoram,mbyllje qëndrore,xenon,servo,etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hazbi
+37744196010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »