SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 Tdi 1.9
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
288,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
105838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 5 Tdi,1.9,105 ps,2006,i sapoardhur nga zvicrra,navigacion,6 shpejtesi manual,4800 euro

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Niti
Gelsenkirchen, Germany
044152978
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »