SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kawasaki GPZ 750turbo
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
58,000
Motori (kubik) :
750.00
Viti :
1990
ID e produktit :
105845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kawasaki 750turbo gpz ne gjendje t rregullt doganen dhe homologimin e paguar postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Young
Prishtinë
045392000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »