SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 2012
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
62
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
105856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automatik, ne gjendje shume te mire nr kontaktues 044 50 50 22
Informata rreth publikuesit
Arianit
044505022
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »