SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 190
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Viti :
1987
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
105868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes benz 190 për pjesë
10 Dyer , 2 Maska e Mbrendshme
Për më shum kontaktoni në nr.049190-855 Dhe 044284-962
Informata rreth publikuesit
festim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »