SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 300 TURBO
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes 300
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1991
ID e produktit :
105879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 300 turbo me klim ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adri
Vushtrri
049 252 471
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »