SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo fl 6 18 frigo + 30 - 30
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Volvo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1997
ID e produktit :
105891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volvo fl 6 18 frigo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044 114768
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »