SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 400
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes ML 400
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2002
ID e produktit :
105914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Ml 400. Viti 2002. Ne gjendje te mirë. Me mundesi ndrrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardh
Prishtinë
045548912
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »