SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES DHE NDROJ
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,500
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
105922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET DHE NDROHET

MODELI : MERCEDES
TIPI : C 220 CLASIC
KM :179000
NDRUSI I SHPEJTESIVE: MANUEL 6+1
REGJISTRIM : 06/08/2016
GOMAT: TE REJA 205/55/R16
SERVIS: 14200 KM
OPSIONET: KLIMATRONIC , NAVIGACION,BORDCOMPJUTER,ABS,SRS,ESP,KARIGAT ME NXEMJE ,KARIGAT MBRAPA PER FEMI , TEMPOMAT
VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE
2x QELSA
KONTAKT : +377/45-571-902
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
PRISHTIN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »