SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
105944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Opel Corsa 1.0 . Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Numri i telefonit : +37744871020
Informata rreth publikuesit
Agon
Turin, Italy
Turin, Italy [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »