SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motor Harley 50cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Harly Davidson
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
105947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori eshte ne gjendje shume te mire.Nuk ka ndonje defekt,shpejtesia ka deri ne 45km/h..
Nr. +37744330118 viber,whatsapp
Informata rreth publikuesit
Dren
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »