SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault kamionet
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
105955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault kamionet 1998

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Vushtrri
044347544 049565557
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »