SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 3 URGJENT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2008
ID e produktit :
105987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gollfi ështe ne gjendje te mirr. Qmimi i volitshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luzi E
Tirana, Albania
044328639
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »