SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat Karvan 1.8 Benzin Ne Gjendje te rregullt teknike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1988
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
105994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat Karvan 1.8 Benzin Ne Gjendje te rregullt teknike
Informata rreth publikuesit
Besian
Gjilan
044 428 554
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »