SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eskavator Caterpillar 320L
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,100
Viti :
1994
ID e produktit :
106007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eskavator Caterpillar 320L ne gjendje shume te mire pune
Informata rreth publikuesit
Joni
London, United Kingdom
London, United Kingdom [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »