SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toyota
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '15
Lloji :
Toyota Soarer
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Viti :
2003
ID e produktit :
106011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 2003
230000 km
Informata rreth publikuesit
SheSheShe3
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »