SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda octavia 1.9 TDI
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
106034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet
Shkoda oktavia
Dissel 1.9
Klimtronike
E regjistruar RKS edhe 7 muje
Goma te mira
Centrall
Abs
Esp
Ne gjendje shum te mir
044225648
Viber+37744225648Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »