SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat 3C -2006
Çmimi :
€7,450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
106046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ShitetPasat 3c DizelKlim atronikUlset me nxemjeCenzor parkimi para dhe mbrapa Dritaret aitomatike Pasquret me mxemjeCd/navigacion Bord/TempomatCentrallëGomat te reja te dimritFellneNje vite regjistrim Rks deri ne 12 mujë 2016I doganuar dhe regjistruar ne kosovë para një javeDy qelsa Kilometrat e garantuara me libra te servisit044-347-469Wajber +37744347469

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kadri
Vushtrri
044-347-469
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »