SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet audi a4 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
106051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 viti i prodhimit 2007Kapaciteti i motorit 2.0 diesel. 140 psVetura osht me tabela tgjermanis dmth dogan nuk ka.Vetura punon mir dhe osht shum e rujshmeNese jeni te interesuar vetura gjindet ne gjilan per informata me te hollesishme ja nr i telefonit: 044-220-674

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kushtrim
Gjilan
044220674
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »