SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW-318
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
106060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw-318 Ose boj ndrrim Bmw ështe ne gjendje te rregull mund te thirrni edhe viber+37744472541

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
044472541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »