SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen Jumper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '16
Lloji :
Citroen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
106066
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen Jumper 2.2 HDi 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqipron
044350617
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »