SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 E39 Black Edition M-Packet
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
106071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SEZNOR PARKINGU
SEZNOR SHIU
KARRIKAT ME NXEMJE
2 CELSA
10 MUJ REGJISTRIM
LED LIGHT
M-PACKET
KARRIKAT LEKUR
SPORT BLACK EDITION
FELLNE 255/45/R17
NAVIGACION

CMIMI 8500 (I NEGOCIUSHUM)

045-422-233 DARDANI
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »