SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot. 206 1.4b
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
ID e produktit :
106074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot. 206 1.ostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sara
Burgdorf, Niedersachsen, Germany
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »