SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
106096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen wv shum te ruajtur , vetura posedon te gjitha dokumetat e nevojshme si dhe ka regjistrim deri ne muajin tetor te vitit 2016 pres bleres serioz 044212298
Informata rreth publikuesit
Artan
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »