SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
astra1.7dti03
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
106120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra1.7dti 03
10muj rks rrypin dhomzor te ndrrum
90km garantun xhamat me rrym
2qelsa
4goma te reja dimnit me fellne
Alarm central +37745664113 045897779
Boj ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hakki
Rotterdam, Netherlands
045897779
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »