SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes touran 2.0 DSG Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
106123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tauran 2.0 dizel 7 ulse senzora parkimi resghistrimi par ne kosov i doganuar me 28.08.2015

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Prizren
045591058
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »