SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
she's Fiat stilo 2.4 benzin 20v. 170ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '15
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2004
ID e produktit :
106169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat stilo 20v. 170ps negjendje te rregullt esht I rujten I ardhur nga zvicrra pa dogan nr.tel. 045/930/013Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qendrim
Shtime
045930013
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »