SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.6.
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
214,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
106175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Astra 1.6 16v
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ruhani
045-488-881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »