SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini bus Renault master
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
106187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mini busi me 16 ulese ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Gjilan
045699385
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »